آدرس پستی :

میدان نبوت ، خیابان آیت ، خیابان گلستانی شرقی(چمن شرقی) ، ورودی دوم میدان ۴۲ ، نبش کوچه دبیرستان دخترانه ، پلاک ۶ ، آموزشگاه هنرهای تجسمی آبی .

تلفن :

021-77920269

اسکایپ :
ایمیل :

maryam@abiart.ir

سایت :

abiart.ir

مریم تدین

رزومه مریم تدین

متولد خرداد ۱۳۶۴

ولی پس از تحصیل در رشته ریاضی در مقطع متوسطه، حسب علاقه و سابقه خانوادگی ، اقدام به گذراندن دوره پیش دانشگاهی هنر نموده و در سال ۱۳۸۲ در رشته صنایع دستی ( هنرهای سنتی ) در دانشگاه الزهرا تهران مشغول به تحصیل شد و سپس در راستای تکمیلتحصیلات هنری ، در سال ۱۳۸۹ با کسب رتبه ۲۲ سراسری ، موفق به تحصیل در رشته پژوهش هنر در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه تربیت مدرس تهران شد .

با وجود زمینه های کاری و فراهم بودن بستر شغلی مرتبط که از سالها پیش توسط مادرش ، با تاسیس مجتمع آموزشی در زمینه هنر های تجسمی فراهم شده بود، فعالیت هنری وی از سال ۱۳۸۰ به صورت تدریس و قبول انواع سفارشات هنری شروع شد . وی غلاوه بر تسلط و تدریس تمامی تکنیک های طراحی و نقاشی ، در این سالها موفق شد رشته های صنایع دستی از جمله ویترای ، موزاییک کاری، معرق چوب، سفالگری و… را در مجموعه هنری آبی به سایر رشته های هنری بیفزاید و علاوه بر تدریس در دانشگاه های پیام نور د علمی کاربردی در این مدت نمایشگاههای انفرادی و گروهی بسیاری را با هنر جویان برتر آموزشگاه آبی برگزار نموده است که از آن جمله می توان به برگزاری  نمایشگاه های نقاشی در اکثر کافه گالری های شهر تهران اشاره کرد . همچنین  در فرهنگسراهای شفق، نیاوران، اشراق،ملل، ارسباران و…. در فاصله ی سالهای ۸۷ -۹۵ نمایشگاههای گروهی بسیاری برگزار نموده است.

وی هم اکنون در راستای علاقه روز افزونی که به زمینه های پژوهشی در حیطه ی هنر دارد فعالیتهای پژوهشی خود را در کنار کار مدیریت و مربیگری در آموزشگاه آبی ادامه می دهد و در حال تدوین کتابی در زمینه موضوعی بکر و کاملا جدید در حیطه ی هنر تحت عنوان( خط خطی های ناخود اگاه)[۱]در حوزه مطالعاتی هنر درمانی می باشد. مقالات بسیاری از ایشان در مجلات و ماهنامه های مطرح هنری به چاپ رسیده است از جمله ماهنامه ماه هنر ، مجله علمی پژوهشی نگره ، مجله علمی پژهشی کیمیای هنر ، مجله علمی ترویجی پژوهش هنر و ….همچنین یک مقاله  آی اس آی[۲] در زمینه ی دوودلینگ در مجله انگلیسی زبان

International journal of art and design education

از ایشان به چاپ رسیده است.

شایان ذکر است مریم تدین کلیه ی مدارک مرتبط با هنر را از سازمان فنی و حرفه ای کشور اخذ نموده است از جمله دیپلم های بین المللی تک تک رشته های نقاشی و دیپلم های مقدماتی و پیشرفته ، مدارک مرتبط با مربیگری هنر ، مدیریت آموزشی هنر و…

باشد که هر روز در مسیر سبز هنر بدرخشد .

[۱] Doodling

[۲] ISI

لیست نامرتب

  • دارای مدرک مربیگری فنی و حرفه ای
  • دارای مدرک نقاشی مقدماتی و پیشرفته فنی و حرفه ای
  • لیسانس صنایع دستی و تسلط بر تمامی هنرهای سنتی
  • کارشناس ارشد هنر با گرایش پژوهش هنر، دارای مقالات هنری در مجلات معتبر داخلی و خارجی

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.