سارا تدین

آدرس پستی :

میدان نبوت ، خیابان آیت ، خیابان گلستانی شرقی(چمن شرقی) ، ورودی دوم میدان ۴۲ ، نبش کوچه دبیرستان دخترانه ، پلاک ۶ ، آموزشگاه هنرهای تجسمی آبی .

تلفن :

021-77920269

اسکایپ :

sarajohnson

ایمیل :

sara@abiart.ir

سایت :

abiart.ir

لئوناردو بوناچی

رزومه سارا تدین

متولد اسفند ۱۳۶۷

وی پس از اخذ دیپلم ریاضی در دوره متوسطه در سایه حمایت و در راستای زمینه هنر ی خانواده و علاقه شخصی ، دوره پیش دانشگاهی را در رشته هنر گذراند و در سال ۱۳۸۶ در رشته معماری در دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد و همزمان در دانشگاه فرهنگ و هنر در رشته گرافیک(تصویر سازی ) موفق به اخذ لیسانس دوم خود شد.

با توجه به زمینه ی تحصیلی و در کنار مجموعه ی خانوادگی ای که بانی و بنیان گذار آن مادر ایشان در سمت موسس  آموزشگاه هنر های تجسمی آبی بود ، فعالیت هنری او در کلیه ی شاخه های نقاشی و هنرهای تجسمی از سال ۱۳۸۴ رسما آغاز شد .در این اثنا وی اقدام به اخذ مدارک ارزشمند وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی از جمله در زمینه های تکمیلی مبانی نقاشی چهره پیشرفته و رنگشناسی نمود .

وی همچنین مسلط به اجرا و آموزش انواع نرم افزارهای هنری از قبیل اوتو کد،ایندیزاین و… می باشد و با افزودن رشته های پر مخاطبی چون مینیاتور مکتبی و مدرن، تصویر سازی کودک و تبلیغاتی و تکنیک هایپر رئال به زمینه های هنری آموزشگاه رنگ و بوی جدیدی بخشید.

وی نمایشگاههای انفرادی و گروهی بسیاری برگزار نموده است و هم اکنون علاوه بر تدریس در واحدهای مختلف دانشگاه فرهنگ و هنر در سمت مربی و مدیر بخش فعالیتهای هنری و مالی آموزشگاه ابی مشغول می باشد .

شایان ذکر است ایشان کلیه ی مدارک مرتبط با هنر را از سازمان فنی و حرفه ای کشور اخذ نموده است از جمله دیپلم های بین المللی تک تک رشته های نقاشی و دیپلم های مقدماتی و پیشرفته ، مدارک مرتبط با مربیگری هنر ، مدیریت آموزشی هنر و…

به امید موفقیت های روز افزون برای ایشان …

لیست نامرتب

  • دارای مدرک مربیگری فنی و حرفه ای
  • دارای مدرک تخصصی  طراحی چهره از وزارت ارشاد اسلامی
  • دارای مدارک نقاشی مقدماتی و پیشرفته فنی و حرفه ای
  • دارای مدرک تخصصی طراحی و اجرای نگارگری مدرن و سنتی

لیست نامرتب

  1. لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی.
  2. لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی.

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.